Corky Romano

Sledovat Corky Romano online

★ 4.4 2001 86 min AkčníKomedieKrimi

Corky Romano (2001) — Akční, Komedie, Krimi. Sledujte Corky Romano online na iPlayTV v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Corky Romano?

Corky Romano is a bumbling, simpleton, veterinarian and the youngest, outcast son of an aging gangster, named Pops Romano, who calls upon Corky to infiltrate the local FBI and retrieve and destroy evidence being used to incriminate Pops for racketeering charges.

Žánry
Akční, Komedie, Krimi
Premiéra
2001-10-12
Režie
Rob Pritts
Hodnocení
★ 4.4 / 10

Hlavní obsazení

  • Chris Kattan Corky Romano
  • Vinessa Shaw Agent Kate Russo
  • Peter Falk Francis A. 'Pops' Romano
  • Peter Berg Paulie Romano
  • Chris Penn Peter Romano
  • Fred Ward Leo Corrigan

Jak sledovat Corky Romano na iPlayTV

Sledovat Corky Romano na iPlayTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Corky Romano ve 4K na iPlayTV — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Corky Romano ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — iPlayTV už má Corky Romano a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.