Dudley Do-Right

Δείτε το Dudley Do-Right online

★ 4.1 1999 77 λεπτά ΚωμωδίαΟικογενειακήΡομαντική

Dudley Do-Right (1999) — Κωμωδία, Οικογενειακή, Ρομαντική. Δείτε το Dudley Do-Right online στο iPlayTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Dudley Do-Right;

Royal Canadian Mountie Dudley Do-right is busy keeping the peace in his small mountain town when his old rival, Snidely Whiplash, comes up with a plot to buy all the property in town, then start a phony gold rush by seeding the river with gold nuggets.

Είδη
Κωμωδία, Οικογενειακή, Ρομαντική
Κυκλοφορία
1999-08-27
Σκηνοθεσία
Hugh Wilson
Βαθμολογία
★ 4.1 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Brendan Fraser Dudley Do-Right
  • Sarah Jessica Parker Nell Fenwick
  • Alfred Molina Snidely Whiplash
  • Eric Idle Prospector
  • Robert Prosky Inspector Fenwick
  • Alex Rocco Chief

Πώς να δείτε το Dudley Do-Right στο iPlayTV

Το να δείτε το Dudley Do-Right στο iPlayTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Dudley Do-Right σε 4K στο iPlayTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Dudley Do-Right σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το iPlayTV έχει ήδη το Dudley Do-Right καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.