Kim Possible

Δείτε το Kim Possible online

★ 5.5 2019 86 λεπτά ΟικογενειακήΔράσηΠεριπέτεια

Kim Possible (2019) — Οικογενειακή, Δράση, Περιπέτεια. Δείτε το Kim Possible online στο iPlayTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Kim Possible;

Everyday teen hero Kim Possible and her best friend Ron Stoppable embark on their freshman year of high school, all while saving the world from evil villains. While Kim and Ron have always been one step ahead of their opponents, navigating the social hierarchy of high school is more challenging than the action-hero ever imagined. With Drakken and Shego lurking in the wings, Kim must rely on her family and Team Possible—Ron, tech-genius Wade, new friend Athena, and Rufus, a Naked mole-rat.

Είδη
Οικογενειακή, Δράση, Περιπέτεια
Κυκλοφορία
2019-02-15
Σκηνοθεσία
Adam Stein
Βαθμολογία
★ 5.5 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Sadie Stanley Kim Possible
  • Sean Giambrone Ron Stoppable
  • Ciara Riley Wilson Athena
  • Taylor Ortega Shego
  • Connie Ray Nana Possible
  • Issac Ryan Brown Wade

Πώς να δείτε το Kim Possible στο iPlayTV

Το να δείτε το Kim Possible στο iPlayTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Kim Possible σε 4K στο iPlayTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Kim Possible σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το iPlayTV έχει ήδη το Kim Possible καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.