Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar

Δείτε το Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar online

2020 1 Σεζόν

Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar (2020) — . Δείτε το Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar online στο iPlayTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar;

After he and his family are ill-treated due to the prevailing caste system, a young Bhim studies hard to educate himself and grows up to become Dr B R Ambedkar, the father of the Indian Constitution.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 1 — Bhim's vow - Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar · 2020-07-04

After many struggles, Subedar Ramji Satpal's wife gives birth to a son, who they name Bhim. Ramji is stunned when he receives a letter from the British government. A few years later, during an outing with Ramji, Bhim wonders about people's behaviour towards them. Later, Bhim takes a vow.

Πρώτη προβολή
2020-07-04

Πώς να δείτε το Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar στο iPlayTV

Το να δείτε το Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar στο iPlayTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar σε 4K στο iPlayTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το iPlayTV έχει ήδη το Mahanayaka Dr. B. R. Ambedkar καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.