Welcome to the Outcast's Restaurant!

Δείτε το Welcome to the Outcast's Restaurant! online

★ 7.3 2025 1 Σεζόν Κινούμενα ΣχέδιαΚωμωδίαΕπ. Φαντασία - Φαντασίας

Welcome to the Outcast's Restaurant! (2025) — Κινούμενα Σχέδια, Κωμωδία, Επ. Φαντασία - Φαντασίας. Δείτε το Welcome to the Outcast's Restaurant! online στο iPlayTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Welcome to the Outcast's Restaurant!;

When superstar adventurer Dennis gets booted from the world’s strongest party, he teams up with runaway Atelier to serve up his true passion—delicious cuisine. But this not-so-average eatery has not-so-average patrons. Dennis will battle his quirky customers’ troubles with his trusty butcher knife and wok. Visit Adventurer’s Restaurant and fill up your heart and stomach!

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 12 — Welcome to the Outcast's Restaurant! · 2025-09-18

Είδη
Κινούμενα Σχέδια, Κωμωδία, Επ. Φαντασία - Φαντασίας
Πρώτη προβολή
2025-07-03
Βαθμολογία
★ 7.3 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Shunsuke Takeuchi Dennis (voice)
  • Marika Tachibana Atelier (voice)

Πώς να δείτε το Welcome to the Outcast's Restaurant! στο iPlayTV

Το να δείτε το Welcome to the Outcast's Restaurant! στο iPlayTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Welcome to the Outcast's Restaurant! σε 4K στο iPlayTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Welcome to the Outcast's Restaurant! σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το iPlayTV έχει ήδη το Welcome to the Outcast's Restaurant! καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.