Black Lightning

Black Lightning megtekintése online

★ 6.6 2008 80 perc AkcióVígjátékBűnügyi

Black Lightning (2008) — Akció, Vígjáték, Bűnügyi. Nézd a(z) Black Lightning online a(z) iPlayTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Miről szól a(z) Black Lightning?

Black Lightning is recruited as an undercover cop to infiltrate Ricky Rodriguez, also known as 'The Mexecutioner', and find out where a major drug deal is about to happen. Meanwhile, Twist Jackson, a past nemesis of Black's, treks across the state in pursuit of him with his own agenda.

Műfajok
Akció, Vígjáték, Bűnügyi
Bemutató
2008-01-01
Rendező
Nick Sanford
Értékelés
★ 6.6 / 10

Főszereplők

  • Derek Lofton Black Lightning
  • Nicholas Toscani Twist Jackson
  • Shawn Laguna Ricky 'The Mexecutioner' Rodriguez

Hogyan nézd a(z) Black Lightning a(z) iPlayTV oldalon

A(z) Black Lightning megnézése a(z) iPlayTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Black Lightning 4K-ban itt: iPlayTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Black Lightning még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) iPlayTV már kínálja a(z) Black Lightning, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 18 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 130 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.