Van Helsing

Van Helsing megtekintése online

★ 7.0 2016 5 Évadok RejtélySci-Fi & FantasyAction & Adventure

Van Helsing (2016) — Rejtély, Sci-Fi & Fantasy, Action & Adventure. Nézd a(z) Van Helsing online a(z) iPlayTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Van Helsing?

A középpontban Vanessa Helsing-gel, aki Abraham Van Helsing, a híres vámpírvadász lánya. Ő éled újra a jövőben (5 évet “kihagy”) és felfedezi, hogy már a vámpírok uralják a világot. Neki azonban van egy képessége, amivel fel tudja venni a harcot ellenük, így ő válik az emberiség utolsó reménységévé.

Legújabb epizód

É5 · Epizód 13 — Novissima Solis · 2021-06-25

The team finally faces the Dark One in a treacherous battle that will affect the fate of humanity.

Műfajok
Rejtély, Sci-Fi & Fantasy, Action & Adventure
Első adás
2016-09-23
Értékelés
★ 7.0 / 10

Főszereplők

  • Kelly Overton Vanessa Van Helsing
  • Rukiya Bernard Doc
  • Aleks Paunovic Julius

Hogyan nézd a(z) Van Helsing a(z) iPlayTV oldalon

A(z) Van Helsing megnézése a(z) iPlayTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Van Helsing 4K-ban itt: iPlayTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Van Helsing még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) iPlayTV már kínálja a(z) Van Helsing, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 18 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 130 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.