Psycho Killer

Tonton Psycho Killer dalam talian

★ 6.5 2026 91 min CrimeHorrorMystery

Psycho Killer (2026) — Crime, Horror, Mystery. Tonton Psycho Killer dalam talian di iPlayTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Psycho Killer?

Following the brutal murder of her husband, a Kansas highway patrol officer sets out on a journey to track down the perpetrator. As the hunt progresses, she comes to realize the man responsible is a sadistic serial killer, and the depth of his mental depravity and his sinister agenda is more twisted than anyone could have imagined.

Genre
Crime, Horror, Mystery
Tayangan
2026-02-19
Pengarah
Gavin Polone
Penilaian
★ 6.5 / 10

Pelakon utama

  • Georgina Campbell Jane Archer
  • James Preston Rogers Psycho Killer
  • Malcolm McDowell Mr. Pendleton
  • Logan Miller Marvin
  • Grace Dove Agent Becky Collins
  • Aaron Merke Leonard Wilkes

Cara menonton Psycho Killer di iPlayTV

Menonton Psycho Killer di iPlayTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Psycho Killer 4K di iPlayTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Psycho Killer hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — iPlayTV sudah ada Psycho Killer serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.