The Hitchhiker

Tonton The Hitchhiker dalam talian

★ 6.3 1983 4 Musim DramaCrime

The Hitchhiker (1983) — Drama, Crime. Tonton The Hitchhiker dalam talian di iPlayTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tentang apa The Hitchhiker?

A young hitchhiker introduces characters who are about to experience a frightening and sometimes supernatural incident of some kind in this moody anthology series.

Episod terkini

M4 · Episod 20 — New Blood · 1991-02-22

An aspiring actress is prepared to sell her soul just to be accepted into a popular unique theater troupe. However, that might actually be the actual price to be paid in this case.

Genre
Drama, Crime
Siaran pertama
1983-11-23
Penilaian
★ 6.3 / 10

Pelakon utama

  • Page Fletcher The Hitchhiker
  • Nicholas Campbell The Hitchhiker

Cara menonton The Hitchhiker di iPlayTV

Menonton The Hitchhiker di iPlayTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton The Hitchhiker 4K di iPlayTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton The Hitchhiker hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — iPlayTV sudah ada The Hitchhiker serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.