Like Flowers in Sand

Like Flowers in Sand online kijken

★ 7.6 2023 1 Seizoenen DramaKomedieMysterie

Like Flowers in Sand (2023) — Drama, Komedie, Mysterie. Kijk Like Flowers in Sand online op iPlayTV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Like Flowers in Sand over?

Struggling to find success, a former wrestling prodigy finds himself ready to quit until he reencounters an old friend who reignites his passion.

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 12 — Like Flowers in Sand · 2024-01-31

With Mi-ran in danger, Yu-gyeong races to save her. Baek-du gives it his all in the tournament — hoping a win will secure a spot in Yu-gyeong's heart.

Genres
Drama, Komedie, Mysterie
Eerste uitzending
2023-12-20
Beoordeling
★ 7.6 / 10

Hoofdrolspelers

  • Jang Dong-yoon Kim Baek-du
  • Lee Ju-myoung Oh Yu-gyeong
  • Lee Ju-seung Cho Seok-hui
  • Yun Jong-seok Min Hyeon-uk
  • Kim Bo-ra Joo Mi-ran
  • Lee Jae-joon Kwak Jin-su

Hoe Like Flowers in Sand te kijken op iPlayTV

Like Flowers in Sand kijken op iPlayTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Like Flowers in Sand in 4K bij iPlayTV — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Like Flowers in Sand kijken

Wacht niet op de releasedatum — iPlayTV heeft Like Flowers in Sand al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.