Mr. Right

Mr. Right online kijken

★ 6.4 2016 95 min KomedieRomantiekMisdaad

Mr. Right (2016) — Komedie, Romantiek, Misdaad. Kijk Mr. Right online op iPlayTV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Mr. Right over?

Martha is ongelukkig in de liefde, totdat ze eindelijk haar ideale man heeft gevonden. Maar haar ware liefde blijkt een internationale huurmoordenaar te zijn die op de vlucht is voor zijn voormalige werkgever.

Genres
Komedie, Romantiek, Misdaad
Uitgebracht
2016-02-29
Regisseur
Paco Cabezas
Beoordeling
★ 6.4 / 10

Hoofdrolspelers

  • Sam Rockwell Mr. Right
  • Anna Kendrick Martha McKay
  • Tim Roth Hopper / Reynolds
  • James Ransone Von Cartigan
  • Anson Mount Richard Cartigan
  • Michael Eklund Johnny Moon

Hoe Mr. Right te kijken op iPlayTV

Mr. Right kijken op iPlayTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Mr. Right in 4K bij iPlayTV — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Mr. Right kijken

Wacht niet op de releasedatum — iPlayTV heeft Mr. Right al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.