Varg Veum

Oglądaj Varg Veum online

★ 6.4 2007 2 Sezony KryminałDramat

Varg Veum (2007) — Kryminał, Dramat. Oglądaj Varg Veum online na iPlayTV w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Varg Veum?

Private detective Varg Veum lives, and is consulted in various criminal cases, in Bergen on the west coast of Norway.

Najnowszy odcinek

S2 · Odcinek 6 — Cold Hearts · 2012-03-30

While investigating a case of sisters who have vanished, Varg Veum is about to become a father. He realizes that the case has connections to the police investigating the murder. Varg is risking his pregnant wife's life if he wants to follow the case.

Gatunki
Kryminał, Dramat
Pierwsza emisja
2007-09-08
Ocena
★ 6.4 / 10

Główna obsada

  • Trond Espen Seim Varg Veum
  • Martine Johansen Torill / Eva Beate
  • Lene Nystrøm Karin
  • Nikolaj Lie Kaas Kniven
  • Bjørn Floberg Polizeichef Hamre
  • Petronella Barker Sidsel

Jak oglądać Varg Veum na iPlayTV

Oglądanie Varg Veum na iPlayTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Varg Veum w 4K w iPlayTV — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Varg Veum już dziś

Nie czekaj na datę premiery — iPlayTV ma już Varg Veum, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

Rocznie · 2 urządzenia

Oglądaj w 4K już dziś wieczór.

$79/rok

  • 18 000+ kanałów na żywo w 4K UHD
  • 130 000+ filmów i seriali
  • Działa na każdym urządzeniu
  • Natychmiastowa aktywacja
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dołącz do 28 400+ zadowolonych subskrybentów
  1. 01E-mail
  2. 02Konto
  3. 03Aktywacja

Zacznij w 60 sekund.

Dane logowania trafią do Ciebie, gdy tylko skończysz.