Cisco Pike

Vezi Cisco Pike online

★ 5.6 1972 95 min CrimăDramă

Cisco Pike (1972) — Crimă, Dramă. Vezi Cisco Pike online pe iPlayTV în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Cisco Pike?

A down on his luck former drug dealer is forced by a corrupt LAPD policeman to sell 100 kilos of confiscated marijuana in one weekend.

Genuri
Crimă, Dramă
Lansare
1972-01-14
Regizor
Bill L. Norton
Evaluare
★ 5.6 / 10

Distribuția principală

  • Kris Kristofferson Cisco Pike
  • Karen Black Sue
  • Gene Hackman Officer Leo Holland
  • Harry Dean Stanton Jesse Dupre
  • Viva Merna
  • Joy Bang Lynn

Cum să vezi Cisco Pike pe iPlayTV

Vizionarea Cisco Pike pe iPlayTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Cisco Pike în 4K pe iPlayTV — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Cisco Pike astăzi

Nu aștepta data lansării — iPlayTV are deja Cisco Pike, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.