Uncle John

Vezi Uncle John online

★ 5.8 2015 114 min MisterDramăCrimă

Uncle John (2015) — Mister, Dramă, Crimă. Vezi Uncle John online pe iPlayTV în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Uncle John?

In this tale of small town intrigue, an urbanite returns to his quiet hometown on an impromptu trip as his Uncle, widely respected in town, struggles to evade suspicion of a murder.

Genuri
Mister, Dramă, Crimă
Lansare
2015-03-16
Regizor
Steven Piet
Evaluare
★ 5.8 / 10

Distribuția principală

  • John Ashton Uncle John
  • Alex Moffat Ben
  • Jenna Lyng Adams Kate
  • Ronnie Gene Blevins Danny
  • Michael Sassone Carl
  • Adria Dawn Mary

Cum să vezi Uncle John pe iPlayTV

Vizionarea Uncle John pe iPlayTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Uncle John în 4K pe iPlayTV — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Uncle John astăzi

Nu aștepta data lansării — iPlayTV are deja Uncle John, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.