Reza Chelcheleh

Дивитися Reza Chelcheleh онлайн

1971 99 хв Комедія

Reza Chelcheleh (1971) — Комедія. Дивіться Reza Chelcheleh онлайн на iPlayTV у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Reza Chelcheleh?

"Reza Chelcheleh" is a clumsy young man who has only one friend named "Farrokh" and a dog. Farrokh is a wealthy person who has grown tired of his father's strictness and has turned to a simple life.

Жанри
Комедія
Прем'єра
1971-10-27
Режисер
Mehdi Mirsamadzadeh

Головні ролі

  • Reza Beyk Imanverdi Reza Chelcheleh
  • Farrokh Sajedi Farrokh
  • Niloofar Aghdas
  • Sara Nazi
  • Ashraf Kashani Zari
  • Hengameh

Як дивитися Reza Chelcheleh на iPlayTV

Переглянути Reza Chelcheleh на iPlayTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Reza Chelcheleh у 4K на iPlayTV — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Reza Chelcheleh сьогодні

Не чекайте на дату виходу — iPlayTV вже має Reza Chelcheleh, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 18 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 130 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.